Kotva
Andrea Kolářská
O MNĚ

 
 
Kalendář akcí

Vítejte na těchto stránkách


Vzhledem k tomu, že nyní pročítáte tyto řádky, určitě byste rádi na sobě zapracovali, na svém posunu kupředu, nebo byste možná rádi pomohli někomu z blízkých lidí ve vašem okolí.

Těší mě, že jste se dostali právě ke mně.

Začala jsem se věnovat Reiki, Kineziologii i Shamballe, abych dokázala pomoci těm, kteří se rozhodli ve svých životech pro pozitivní změnu.

 

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, jak mohou obě metody učinit každý náš den lehčí a šťastnější. Úplně prvotním impulzem byl můj syn, který začal trpět atopickým ekzémem v oblasti kolen a loktů. Řekla jsem si, že ho uzdravím nebo mu alespoň pomohu se snížením nepříjemných projevů nemoci, což se mi podařilo, a jsem za to velmi vděčná. 

 

A právě v souvislosti se všemi nemocemi mě napadlo: "Máme se rádi, Nemáme se rádi"? Co myslíte? Já jsem došla k závěru, že některé nemoci jsme obdrželi geneticky, což je známý fakt. Avšak ty další nemoci, které se nám projevují v průběhu našich životů a nejsou geneticky dané, ty si vědomě či nevědomě vytváříme my sami, tím jak se k sobě chováme. Velmi často za ně ani nemůžeme, jelikož odmalinka okoukáváme vzorce chování lidí v našem okolí, i od těch nejbližších ... maminek, tatínků, babiček, dědečků, atd. Většina z našich nejbližších ani netuší, co nám dává za dar v podobě těchto vzorců, ze kterých se pak mohou lehko vytvořit obtížné a často opakované nemoci. Každý z nás v průběhu života také získá i negativní zkušenosti se svým okolím, které ho pak mohou v budoucnu nepříjemně ovlivnit. Není třeba vůbec nikoho vinit, naopak je třeba zapracovat na sobě, na své změně, na svém zlepšení a to, jak se k nám pak chovají ostatní, není třeba ani řešit nebo se alespoň vše lépe, klidněji a s nadhledem snáší.

 

TAK VZHŮRU DO TOHO, a půl je hotovo!